دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی | قالب پاورپوینت ارائه درسی

در این صفحه انواع قالب پاورپوینت دانشجویی مخصوص ارائه تحقیق، پایان نامه و سمینار ارائه شده است. برخی از قالبهای ارائه شده در این صفحه رایگان هستند. جهت دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی مورد نظر روی لینک دانلود کلیک کنید.

انجام تخصصی پاورپوینت پایان نامه و تحقیق

دسته بندی قالبها

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی جهت ارائه دفاعیه، سمینار و تحقیق

3- دانلود قالب‌ پاورپوینت دانشجویی و ارائه درسی ، تخصصی رشته کامپیوتر

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی

مدل هوش مصنوعی –

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی

طرح یادگیری ماشین و داده کاوی

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی مدیریت

3- قالب پاورپوینت کشاورزی و محیط زیست

قالب پاورپوینت پایان نامه

قالب پاورپوینت محیط زیست

قالب پاورپوینت پایان نامه

پاورپوینت کشاورزی و گیاه شناسی

2-قالب پاورپوینت رایگان جهت ارائه دفاعیه، سمینار و تحقیق

4- دانلود قالب پاورپوینت رایگان چندمنظوره

انجام تخصصی تبدیل پایان نامه به پاورپوینت – دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی

یکی دیگر از خدمات تیم پژوهشی پارس تز، تهیه نسخه پاورپوینت از رساله شما می باشد. تنوع انواع تم پاورپوینت پایان نامه، استفاده از جدیدترین تم پاورپوینت، استفاده از اشیا و اینفوگرافیکهای حرفه ای، تحویل به موقع و خدمات پس از انجام پاورپوینت و استفاده از کادر مجرب از مهمترین ویژگی های متمایزکننده ما می باشد.

چگونه به حضار خوش آمد گویی کنیم؟

قبل از شروع دفاع از پایان نامه خود، باید از مخاطبان خود استقبال کنید. این استقبال باعث می شود که با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید؛ در نتیجه ، مخاطبین، علاقه بیشتری به کار شما نشان خواهد داد. برای مثال، می توانید بگویید “به دفاع از پایان نامه در مورد [عنوان پایان نامه خود] خوش آمدید”. در مرحله بعد، نام خود را معرفی کنید و شرح مختصری از سوابق خود ارائه دهید. فراموش نکنید که بگویید “از حضور شما متشکرم!”

به مخاطبین بگویید چرا این پایان نامه را انجام دادید

برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطبان خود، دلایلی که شما را به انجام این پایان نامه سوق داد، توضیح دهید. دلایل حرفه ای خود را بگویید و حتی می توانید برخی از دلایل شخصی انتخاب آن را بگویید ! مخاطبان شما از آن استقبال خواهند کرد.

اکنون زمان ارائه محتوای پایان نامه فرا رسیده است

حالا وقت آن است که به محتوای پایان نامه بپردازیم! پس از این مراحل مقدماتی، که به اندازه خود پایان نامه مهم هستند، نوبت به توضیح بخش به بخش ساختار (که قبلاً ایجاد کرده بودید) است. ما قصد داریم یک ساختار برای پروژه شما پیشنهاد کنیم، اما تصمیم نهایی همیشه با شماست!

از آنجا که صفحه عنوان شما اولین چیزی است که بینندگان می بینند، باید این اسلاید چشمگیر و تاثیرگذار باشد. همچنین زمینه را برای بقیه اسلایدهای شما فراهم می کند.

در یک نگاه باید موارد زیر را مشخص کرد:

  • موضوع دفاع از پایان نامه
  • سبک طراحی
  • رنگ
  • تایپوگرافی

مقدمه

درست بعد از صفحه عنوان خود، وارد اسلاید مقدمه می شویم و جزئیات بیشتری از موضوع را در آن قرار می دهیم. توضیح دهید که با تحقیق خود به چه چیزی پاسخ دهید، اهمیت آن برای رشته شما چیست و چرا آن را انتخاب کرده اید. همچنان به ترکیب عناصر طراحی مرتبط با مفهوم خود ادامه دهید. برای انسجام کار، تایپوگرافی و سبک یکسانی را در سراسر فایل ارائه خود رعایت کنید.

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی
قالب پاورپوینت ارائه سمینار

اسلاید روش شناسی:

بخش روش شناسی، یکی از مهمترین قسمتهای های دفاع از پایان نامه است. اسلاید روش شناسی باید چیستی، چگونگی و چرایی کار را توضیح دهد: از چه روشی برای تحقیق خود استفاده کردید؟ چطور انجامش دادی ؟
از آنجایی که این بخش از پایان نامه شما نسبتاً فنی خواهد بود، مؤثرترین راه برای کمک به درک آن، استفاده از گرافیک است. همچنان، حفظ انسجام در رنگ، سبک و تایپوگرافی را فراموش نکنید.

بخش نتایج:

اسلایدهای نتایج ، کمی ترین بخش دفاع از پایان نامه هستند. سعی کنید تاثیرگذارترین داده ها را انتخاب کنید و آنها را در این قسمت برجسته کنید. از گرافیک‌هایی مانند جداول و نمودارها برای به تصویر کشیدن داده‌ها استفاده کنید. و یک بار دیگر سعی کنید زیاد متن ننویسید. اجازه دهید محتوای بصری صحبت کند.

اسلاید نتیجه گیری

اینکه بتوانید ابتدای سخنرانی خود را با اقتدار شروع کنید، خوب است؛ اما با پایان خوب، حماسه می آفرینید! این دقیقاً همان چیزی است که باید در نتیجه گیری خود به دنبال آن باشید. یک توضیح کلی از موضوع پایان نامه خود ارائه دهید و به مخاطبان خود یادآوری کنید که قصد داشتید با تحقیق خود به چه چیزی پاسخ دهید. پس از آن، نکات مهم نتایج تحقیق خود را که می خواهید مخاطبان از ارائه دفاع پایان نامه شما درک کنند، تکرار کنید.

فراموش نکنید که هر گونه کمبود و محدودیت در تحقیق خود و نکات اضافی برای بهبودهای احتمالی برای تحقیقات آینده را پیشنهاد کنید. امید است که آموزش ساخت پاورپوینت دفاع برای شما مفید بوده باشد.

شما از صفحه دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی دیدن میکنید.

دانلود قالب پاورپوینت دانشجویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.