قالب پاورپوینت منودار

قالب پاورپوینت منودار

در این بخش، شما قادر هستنید تا قالب پاورپوینت منودار برای جلسه دفاع و یا ارائه سمینار، پروپوزال و … را دانلود نمایید. ویژگی این قالبها به شرح زیر است:

1- قالب ها منودار هستند.

2- قابل استفاده در تمامی رشته های دانشگاهی می باشند

3- قابل ویرایش با طرح و ایده شما هستند.

4- تمامی بخش های مهم ارائه ی پایان نامه در قالب ها گنجانده شده اند.

5- برخی از قالبها رایگان هستند.

6- امکان خرید به صورت مهمان وجود دارد.

7- بلافاصله پس از پرداخت، لینک دانلود نمایش داده می شود.

 دانلود قالب پاورپوینت دفاع

قالب پاورپوینت پایان نامه (منودار) رشته مهندسی مکانیک

 دانلود قالب پاورپوینت دفاع

نمونه پاورپوینت پایان نامه رشته الهیات ، معارف و علوم قرآن (طرح برهان، منودار)

 قالب پاورپوینت پایان نامه

قالب پاورپوینت طرح تکسان اختصاصی ارائه سمینار

 قالب پاورپوینت مقاله

تم پاورپوینت اختصاصی ارائه مقاله – طرح وایلی

2- دانلود قالب پاورپوینت پایان نامه رایگان

بخش های اصلی تشکیل دهنده قالب پاورپوینت منودار

مقدمه

درست بعد از صفحه عنوان خود، وارد اسلاید مقدمه می شویم و جزئیات بیشتری از موضوع را در آن قرار می دهیم. توضیح دهید که با تحقیق خود به چه چیزی پاسخ دهید، اهمیت آن برای رشته شما چیست و چرا آن را انتخاب کرده اید. همچنان به ترکیب عناصر طراحی مرتبط با مفهوم خود ادامه دهید. برای انسجام کار، تایپوگرافی و سبک یکسانی را در سراسر فایل ارائه خود رعایت کنید.

اسلاید روش شناسی:

بخش روش شناسی، یکی از مهمترین قسمتهای های دفاع از پایان نامه است. اسلاید روش شناسی باید چیستی، چگونگی و چرایی کار را توضیح دهد: از چه روشی برای تحقیق خود استفاده کردید؟ چطور انجامش دادی ؟
از آنجایی که این بخش از پایان نامه شما نسبتاً فنی خواهد بود، مؤثرترین راه برای کمک به درک آن، استفاده از گرافیک است. همچنان، حفظ انسجام در رنگ، سبک و تایپوگرافی را فراموش نکنید.

بخش نتایج:

اسلایدهای نتایج ، کمی ترین بخش دفاع از پایان نامه هستند. سعی کنید تاثیرگذارترین داده ها را انتخاب کنید و آنها را در این قسمت برجسته کنید. از گرافیک‌هایی مانند جداول و نمودارها برای به تصویر کشیدن داده‌ها استفاده کنید. و یک بار دیگر سعی کنید زیاد متن ننویسید. اجازه دهید محتوای بصری صحبت کند.

اسلاید نتیجه گیری

اینکه بتوانید ابتدای سخنرانی خود را با اقتدار شروع کنید، خوب است؛ اما با پایان خوب، حماسه می آفرینید! این دقیقاً همان چیزی است که باید در نتیجه گیری خود به دنبال آن باشید. یک توضیح کلی از موضوع پایان نامه خود ارائه دهید و به مخاطبان خود یادآوری کنید که قصد داشتید با تحقیق خود به چه چیزی پاسخ دهید. پس از آن، نکات مهم نتایج تحقیق خود را که می خواهید مخاطبان از ارائه دفاع پایان نامه شما درک کنند، تکرار کنید.

فراموش نکنید که هر گونه کمبود و محدودیت در تحقیق خود و نکات اضافی برای بهبودهای احتمالی برای تحقیقات آینده را پیشنهاد کنید.

با دانلود پاورپوینت پایان نامه می توانید بخش نتیجه گیری خود را با استفاده از گرافهای شیک ارائه دهید. امید است که آموزش ساخت پاورپوینت دفاع برای شما مفید بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *