انجام پاورپوینت پایان نامه و دانشجویی

انجام پاورپوینت پایان نامه

یکی از بخشهای مهم در فرآیند تحصیلات آکادمیک ( کارشناسی ارشد و دکتری )، تبدیل پایان نامه به پاورپوینت می باشد. در واقع ماحصل تمامی تلاشهای چند ساله شما ، در پاورپوینت ارائه شما خلاصه می شود. انجام پاورپوینت پایان نامه با رعایت اصول طراحی، اهمیت ویژه ای دارد و می تواند تا حد زیادی استرس ارائه شما را کم کند.

شما برای انجام پاورپوینت باید به نرم افزار پرزی و یا نرم افزار پاورپوینت مسلط باشد. همچنین مهارت تجزیه و تحلیل و درک مطالب، خلاصه سازی و اصول طراحی اسلاید از دیگر مهارتهای لازم برای انجام پاورپوینت دفاع پایان نامه می باشد. در این مقاله به آموزش ساخت پاورپوینت دفاع و همچنین ارائه خدمات پاورپوینت پرداخته ایم.

مشاوره انجام پاورپوینت دفاع به صورت رایگان انجام می شود
شماره تماس: 09373905862

انجام پاورپوینت پایان نامه و دانشجویی

فهرست مطالب

انجام پاورپوینت پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

همه ما شاید با نگرانیهای دانشجویان قبل از جلسه دفاع مواجه شده ایم. چطور پاورپوینت خود را طراحی کنم؟ چه مطالبی را در پاورپوینت خود قرار دهم؟ چند اسلاید طراحی کنم تا بتوانم در این مدت زمان محدود ، بتوانم اصل مطلب را بازگو کنم؟
ما هم این مراحل را گذرانده ایم و انتظارات شما را درک میکنیم . پارس تز با بکارگیری دانشجویان و فارغ اتحصیلان و با تکیه بر تجربه چندین ساله در ساخت انواع پاورپوینت دانشجویی، آماده رفع نیازهای شما دانش پژوهان می باشد.  پس اگر به دنبال انجام پاورپوینت حرفه ای هستید و یا وقت انجام پاورپوینت خود را ندارید، همه چیز را با ما بسپارید.

انجام
انجام پاورپوینت پایان نامه و دانشجویی
انجام پاورپوینت پایان نامه و دانشجویی

مشاوره انجام پاورپوینت دفاع به صورت رایگان انجام می شود
شماره تماس: 09373905862

قیمت و هزینه انجام پاورپوینت پایان نامه چقدر است؟

هدف ما ارائه خدمات انجام پاورپوینت با قیمت مناسب می باشد. باید بگوییم که قیمت انجام پاورپوینت کاملا متغیر است و بستگی به نوع پروژه دارد.  عوامل زیر بر قیمت سفارش شما تاثیرگذارند:

 • حجم مطالب: به طور معمول، پایان نامه های با حجم کمتر به اسلایدهای کمتری نیاز دارند.
 • زبان ارائه: قیمت سفارش انجام پاورپوینت پایان نامه برای زبان های فارسی و انگلیسی متفاوت است.
 • مطالب پاورپوینت: یک سوم هزینه انجام پاورپوینت مربوط به استخراج مطالب است. بنابراین، اگر مطالب پاورپوینت توسط شما، در یک پاورپوینت خام قرار داد شود و فقط بحث طراحی و ظاهر کار مدنظر باشد، قیمت آن 30 درصد کمتر محاسبه خواهد شد.
 • فرمت فایل شما : طبیعتا فایلی که به فرمت word و به صورت متن تایپی است، هزینه کمتری نسبت به فایل PDF خواهد داشت. همچنین فایلهای دست نویس که باید متن آنها تایپ شود، باید هزینه بیشتری را برای سفارش پاورپوینت در نظر بگیرند.
 • مقطع تحصیلی: هر چه مقطع تحصیلی بالاتر باشد، پیچیدگی کار افزایش می یابد و وقت بیشتری می طلبد.
 • کیفیت کار: منظور از سطح کیفی کار این است که شما تا چه حدی می خواهید که پاورپوینت شما حرفه ای تر باشد. در جدول زیر به مقایسه انواع سطح کیفی کار پرداخته ایم:

انجام پاورپوینت پایان نامه

توجه داشته باشید برای ساخت پاورپوینت پایان نامه و همچنین معرفی کسب وکار و یا محصول، سطح طلایی و نقره ای پیشنهاد می شود. سطح برنزی بیشتر مناسب ارائه تحقیق کلاسی است.

مشاوره رایگان
 09373905862

آیا خدمات انجام پاورپوینت فوری ارائه می دهید؟

منظور از انجام پاورپوینت فوری تحویل پاورپوینت در کمتر از 24 ساعت است. برای رفع دغدغه برخی از دانشجویان، این خدمت نیز توسط تیم ما ارائه میشود. هر چند پیشنهاد ما این است که ساخت پاوپوینت را به دقیقه 90 محول نکنید.

 

چگونه سفارش پاورپوینت خود را درخواست دهم؟

ابتدا سطح مورد نظر خود، جهت انجام پاورپوینت پایان نامه ، دانشجویی و کلاسی و …انتخاب نمایید. سپس فایل خود را به صورت تایپ شده، از طریق یکی از راه های ارتباطی زیر، برای ما ارسال کنید.  برای ثبت درخواست، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید:

مشاوره رایگان
 09373905862

انجام پاورپوینت پایان نامه

نحوه تحویل پاورپوینت به چه صورت است؟

بعد از این که سفارش شما آماده تحویل شد، دو نسخه PPTX و PDF تهیه می گردد. متناسب با نیاز شما، فایل طریق راه های زیر برای شما ارسال می شود:

ایمیل ، تلگرام، واتساپ، ایتا.

تحویل سفارش پاورپوینت چقدر طول می کشد؟  

زمان تحویل بستگی به حجم کار شما دارد و معمولا بین 2 روز تا یک هفته زمان نیاز دارد. تحویل کمتر از 24 ساعت به عنوان تحویل فوری در نظر گرفته می شود و با توجه به حجم کار شما هزینه ای بابات آن دریافت می شود.

تحویل کار برای آن دسته از دانش پژوهانی که خود اقدام به خلاصه سازی مطالب نموده اند و اصطلاحا پاورپوینت سفید آماده نموده اند و قصدشان فقط طراحی میباشد، سریعتر انجام می شود.

انجام پاورپوینت پایان نامه

 رشته های تحت پوشش برای انجام پاورپوینت پایان نامه

 • گرایشهای مختلف رشته مدیریت (بازرگانی، صنعتی، دولتی، مدیریت پروژه، مدیریت ساخت، مدیریت ورزشی، …)
 • علوم انسانی (روانشناسی، علوم تربیتی و روانشناسی، اقتصاد، جامعه شناسی، حقوق، علوم سیاسی و ….)
 • رشته های فنی و مهندسی ( کامپیوتر، مکانیک، عمران، معماری، مندسی کشاورزی)
 • تمای گرایشهای رشته الهیات و معارف اسلامی (علوم‌ قرآن‌ و احادیث ، فقه‌ ، تاریخ فرهنگ‌ و تمدن‌ ملل‌ اسلامی، ….)
 • گرایشهای مختلف رشته های پزشکی و پیراپزشکی
 • گرایشهای مختلف تربیت بدنی و علوم ورزشی
 • گرایشهای مختلف رشته های هنر (هنرهای تجسمی، ارتباط تصويری، عكاسی، ..)

انجام پاورپوینت دانشجویی (کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)

مقطع تحصیلی یکی از فاکتورهای تاثیرگذار بر نحوه انجام پاورپوینت دانشجویی است. در مقاطع مختلف دانشجویان لازم است خود را برای انوع ارائه آماده کنند. برای مثال در  درس سمینار  (کارشناسی و کارشناسی ارشد) دانشجو یک موضوع تحقیق را برای درس سمینار انتخاب می کند و باید به صورت پاورپوینت ارائه دهد. در ساخت پاورپوینت دانشجویی برای درس سمینار ، انتخاب موضوع مناسب از اهمیت خاصی برخوردار است. تیم پارس تز خدمات صفر تا صد (از انتخاب عنوان تا طراحی اسلاید و توضیحات ) را ارائه میکند.

ارائه کلاسی یک نوع دیگر ارائه است که معمولاً  در مقطع کارشناسی بیشتر حائز اهمیت است و هدف آن کسب نمره کلاسی است.

ارائه‌ مقالات و کنفرانس های علمی از دیگر انواع پاورپوینت دانشجویی است که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری ممکن است به صورت شفاهی ارائه شود.

ارائه پاورپوینت پایان نامه ، از مهمترین انواع پاورپوینت دانشجویی است که در مقطع ارشد و دکترا ساخته می شود.  این نوع پاورپوینت مرتبط با موضوع تحقیق شما ممکن است شامل ارائه پروپوزال ، گزارش پیشرفت کار ، پیش دفاع و دفاع نهایی باشد. خدمات ارائه شده توسط پارس تز تمامی این نوع پروژه های پاورپوینت را پوشش می دهد. 

انجام پاورپوینت پایان نامه

2- نکات طراحی در تبدیل پایان نامه به پاورپوینت

 •  استفاده از تصویر، نمودار و … ، در ساخت پاورپوینت بسیار مهم است.
 •   تا جایی که امکان دارد، متن هایتان را تبدیل به شکل کنید (بهبود خوانایی).
 •  سعی کنید فقط مطالب کلیدی و در حد چند جمله کوتاه برای پیدا کردن سررشته کلام خود، استفاده نمایید.
 • برای انتخاب فونت، حتما از فونتهای اصلی که در دسترس همگان است استفاده نمایید. فونتهای بی تیتر، بی نازنین و بی لوتوس معمولا در همه سیستم ها دیده ایم.
 • در انتخاب رنگ برای انجام پاورپوینت جلسه دفاع باید دقت داشته باشید. رنگ پس زمینه طوری انتخاب شود که متن خوانایی لازم را داشته باشد.  معمولا رنگهای ساده و روشن برای پس زمینه شما مناسب هستند. می توان قالب پاورپوینت پایان نامه متنوعی را طراحی نموده است. پیشنهاد میکنیم، که از  قالب پاورپوینت پایان نامه استاندارد طراحی شده توسط تیم ما استفاده نمایید.
 • در استفاده از افکت و انیمشن دقت نمایید. استفاده از افکت تا حدی خوب است، اما باید ساده باشد و حواس مخاطب را از محتوا به ظاهر سوق ندهد! خود انیمیشنها بخشی از زمان ارائه شما راتشکیل میدهند. بنابراین افکتهای با زمان طولانی و بیش از حد پرهیز نمایید.

 

چرا سایت پارس تز؟

 • کیفیت فوق العاده در طراحی
 • استفاده از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر با دانش و تجربه کافی در استخراج مطالب و ساخت پاورپوینت ارائه
 • رعایت اصول طراحی و نگارش در زمان ساخت پاورپوینت دانشجویی
 • استفاده از قالب های پاورپوینت دفاع شکیل و بروز
 • تضمین تحویل به موقع در ساخت پاورپوینت دانشجویی
 • ویرایش رایگان در صورت نیاز
 • پشتیبانی تا زمان جلسه دفاع

جمع بندی انجام پاورپوینت پایان نامه

یکی از بخشهای مهم در فرآیند اخذ مدرک ارشد و دکتری،  ارائه پایان نامه جلسه دفاع می باشد. از آنجا که تمام تلاشهای شما در این جلسه مورد ارزیابی قرار  میگیرد، نکاتی را برای انجام پاورپوینت پایان نامه در این مطلب قرار دادیم. پارس تز یک سایت انجام پاورپوینت و ارائه سایر خدمات پاورپوینت می باشد که شما می توانید با اطمینان از عملکرد ما، کار خود را به ما بسپارید.

 لینکهای مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *