Matlab-training

آموزش متلب

 

یادگیری ماشین » یادگیری عمیق » شبیه سازی » تولباکس کنترل QFT »

یادگیری ماشین در متلب

یادگیری ماشین شاخه‌ای از هوش مصنوعی (AI) و علوم کامپیوتر است که با استفاده از داده‌ها و الگوریتم‌ها به تقلید از یادگیری انسان تمرکز دارد و به تدریج دقت آن را بهبود می‌بخشد.

نرم افزار متلب، ابزارهایی را ارائه می دهد که انجام انواع وظایف یادگیری ماشین از جمله اتصال به داده و ایمپورت داده را آسان می کند. تولباکس Statistics and Machine Learning Toolbox   عملکردها و برنامه هایی را برای توصیف، تجزیه و تحلیل و مدل سازی داده ها ارائه می دهد.  الگوریتم‌های رگرسیون و طبقه‌بندی به شما امکان استنتاج داده‌ها را فراهم می آورند .

اینکه کدام الگوریتم یادگیری ماشین را اتخاذ کنید بستگی به اطلاعاتی مانند روند داده‌ها، الگوها و موارد پرت دارند. مشخص نیست که بهترین الگوریتم یادگیری ماشین برای یک مسئله خاص چه خواهد بود. تولباکس یادگیری ماشین،  دارای طیف گسترده ای از الگوریتم ها برای انتخاب است که به شما این امکان را  می‌دهد تا به سرعت چندین روش مختلف یادگیری ماشین را امتحان کنید.

یادگیری ماشین در متلب

یادگیری عمیق در متلب

 یادگیری عمیق بخشی از خانواده گسترده‌تری از روش‌های یادگیری ماشین مبتنی بر شبکه‌های عصبی مصنوعی با یادگیری بازنمایی است.  متلب دارای تولباکس Deep Learning Toolbox  می باشد که  امکان طراحی و پیاده‌سازی شبکه‌های عصبی عمیق با الگوریتم‌ها، مدل‌های از پیش آموزش‌دیده و اپلیکیشن‌ها  را فراهم می‌کند.

با اپلیکیشن Deep Network Designer می توانید شبکه ها را به صورت گرافیکی طراحی، تحلیل و آموزش دهید. برنامه Experiment Manager  به شما راجازه می دهد تا روشهای یادگیری عمیق را آزمایش کنید، پارامترهای آموزشی را پیگیری کنید، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و کدهای مختلف را با هم مقایسه کنید.

یادگیری عمیق در متلب

شبیه سازی در متلب

vvvvvvvvvv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *