دانلود اینفوگرافیک پاورپوینت

با دانلود اینفوگرافیک پاورپوینت ، اطلاعات و داده های خود را قابل فهم و واضح کنید! انسان ها موجودات بصری هستند و به همین دلیل ما یک تصویر بصری را به جای خواندن 10 صفحه مطلب ترجیح می دهیم. حتی در رسانه‌های اجتماعی، متوجه می‌شوید که افراد، اینفوگرافیک‌ها و دیگر اشکال گرافیکی را به اشتراک می‌گذارند، زیرا درک آن‌ها بسیار آسان‌تر است. یک تصویر بهتر از هزار کلمه ، اطلاعات را منتقل میکند!

ایفوگرافیک چیست؟

اینفوگرافیک‌ها به شما این امکان را می دهند که اطلاعات را به شیوه ای مختصر و کارآمد ارائه دهید. اینفوگرافیک معمولاً شامل نمودارها، تصاویر و متن با هدف انتشار اطلاعات است. اینفوگرافیک ها می توانند متن شما را نیز به صورت تصویر درآورند و ارائه شما را جذاب کنند. در حقیقت، نقطه قوت اصلی اینفوگرافیک ها توانایی آنها در جذب مخاطب است.

چطور اینفوگرافیک را ایجاد کنم؟

اگر با نرم افزار پاورپوینت آشنایی دارید، بخش SmartArt یکی از ساده ترین راه ها افزودن اینفوگرافیک به پروژه است. اما به طور کلی، ایجاد یک اینفوگرافیک حرفه ای در پاورپوینت آسان نیست، اما مطمئناً شدنی است.

برای طراحی اینفوگرافیکهای سفارشی زمان و مهارتهای چندگانه لازم است که آموزش آن در این مقاله نمی گنجد؛ اما برای سهولت دسترسی شما به اینفوگرفیکهای سفارشی، ما مجموعه ای از پرکاربردترین اینفوگرافیک ها ر ارائه می دهیم؛ بنابرتین شما می توانید به سرعت و سهولت و بدون نیاز به تخصص، ارائه خود را جذابتر کنید!

دانلود اینفوگرافیک پاورپوینت

دانلود اینفوگرافیک پاورپوینت حرفه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به سبد خرید اضافه شد.
پرداخت