دانلود نمونه پاورپوینت

در این صفحه انواع نمونه پاورپوینت پایان نامه جدید و حرفه ای مخصوص جلسه دفاع ارائه کرده ایم. علاوه بر آن، در این صفحه، چند نمونه تم و قالب پاورپوینت جلسه دفاع پایان نامه  را به صورت رایگان قرار داده ایم. جهت دانلود روی قالب کلیک کنید

.

1- نمونه پاورپوینت تحقیق ، قالب پاورپوینت پایان نامه و سمینار

در این بخش اقدامات لازم برای جلسه سخنرانی را ارائه میکنیم.

۱- اسلایدهای پاورپوینت پایان نامه خود را بین حضار تکثیر کنید.

۲- ابزار و تجهیزات لازم برای ارائه را قبل از شروع سخنرانی کنترل کنید؛ همچنین از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید؛ زیرا در صورت خرابی، شما را دچار استرس میکند.

۳- شمرده سخن بگویید؛ زیرا باید ارتباط و هماهنگی بین گفتار و اسلایدهای مربوطه را حفظ کنید.

۴- برقراری ارتباط چشمی با حضار را فراموش نکنید؛ همچنین اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.

۵- با روی باز و گشاده سخنرانی کنید.

۶- به سوالات حضار به روشنی پاسخ دهید؛ چون اساتید و داوران بر مبنای آن نیز شما را قضاوت خواهند کرد.

۷- از حضار به شکل مناسب در زمان مقرر خود پذیرایی کنید.

با دانلود نمونه پاورپوینت پایان نامه ارائه خود را جذابتر کنیم!

قالبهای پاورپوینتی که در این صفحه ارائه شده است، به چند بخش مختلف تقسیم میشود: قالبهای منودار که مخصوص تمامی رشته ها طراحی کرده ایم. برخی قالبها را اختصاصی رشته های دانشگاهی ارائه نمودیم؛ زیرا برخی اوقات برای ارائه حرفه ای به اینفوگرافیک آن رشته نیاز داریم؛ مثلا، در برای رشته کامپیوتر چند قالب با موضوعات مختلف طراحی کردیم. 

هرچند نرم افزار پاورپوینت دارای تم های مختلفی به صورت پیش فرض است؛ اما با توجه به کاربرد بسیار وسیع پاورپوینت که امروزه تقریبا در تمامی حوزه ها مورد استفاده قرار می گیرد، نیاز به شخصی سازی و همچنین طراحی مناسب تم براساس نیازهای شما احساس می شود.

ویژگی نمونه پاورپوینت های ارائه شده توسط پارس تز

قالبهای این صفحه به نحوی طراحي شده است كه علاوه بر زيبايي ظاهري ؛ مناسب ارائه پايان نامه، پروژه و تحقيق براي دوره هاي مختلف ليسانس، فوق ليسانس و دكتري مي باشد. علاوه بر آن، قالبها را به گونه ای طراحی کردیم، که قابلیت ویرایش آن برای شما امکان پذیر باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.