best-sites-for-ppt-download

بهترین سایت های دانلود رایگان قالب پاورپوینت

دانلود رایگان قالب پاورپوینت فارسی

بهترین سایت های دانلود رایگان قالب پاورپوینت (انگلیسی):

  • Powerpointify
  • Slides Carnival
  • AllPPT.com
  • Showeet
  • Slide Hunter
  • 24Slides
  • Presentation Magazine
  • fppt.com
  • Powered Template

سایت Powerpointify

به جرات می توان گفت که یکی از بهنرین سایتها برای دانلود رایگان قالب پاورپوینت سایت powerpointify می باشد. در این وب سایت شما قادر خواهید بود تا طیف گسترده ای از قالب پاورپوینت رایگان را با کیفیت بالا مشاهده و دانلود کنید.

شما می توانید قالب های پاورپوینت را به صرعت بر اساس موضوعات یا از طریق نوار جستجو در بالای صفحه جستجو کنید. این قالب ها با دسته بندی های متعدد از جمله تجارت، فناوری، تعطیلات و غیره ارائه شده اند و شما می توانند نیازهای خود را جهت انجام پروژه های مختلف برآورده کنند.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Slides Carnival

Slides Carnival تنوع زیادی در قالب پاورپوینت را به مشتریان ارائه می دهد. شما می توانید با دانلود قالب پاورپوینت های این وب سایت، فرآیند طراحی خود را در کمترین زمان کاهش دهید. الگوهای ارائه شده در کارناوال اسلایدها برای هر گونه استفاده رایگان هستند. همچنین هیچ محدودیتی برای ثبت نام یا دانلود وجود ندارد.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

دانلود رایگان قالب پاورپوینت در سایت AllPPT.com

AllPPT.com یک منبع آنلاین پاورپوینت است. این وب سایت به شما فرصتی می دهد تا مجموعه ای فوق العاده از قالب های پاورپوینت رایگان را مرور و دانلود کنید. علاوه بر این، این وب سایت، تصاویر گرافیکی، نمودارهای آماده و … را جهت استفاده در ارائه شما، فراهم آورده است.

به طور کلی، AllPPT.com امکان مشاهده سریع قالب ها را با سازماندهی آنها به دسته ها فراهم می کند. دسته بندی قالبها شامل آموزش، پزشکی، مالی، غذا، مسافرت و بسیاری دیگر هستند. مرور قالب ها از طریق دسته ها یا کلمات کلیدی ممکن است به سرعت بخشیدن به کار شما کمک کند.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Showeet

Showeet وب سایت برتر دیگری است که می توانید قالب های زیبای پاورپوینت را به صورت رایگان دانلود کنید. ارائه های تجاری یا آموزشی شما با تم های پاورپوینت ارائه شده در این پایگاه داده، رنگارنگ و جذاب می شود. اگرچه این وب سایت قالب ها را در گروه دسته بندی نمی کند، می توانید به راحتی آنها را بر اساس برچسب ها و کلمات کلیدی فیلتر کنید. فقط کافیست روی کلمات کلیدی محبوب در سمت چپ صفحه کلیک کنید، تمام قالب های مرتبط بلافاصله برای انتخاب شما نشان داده می شوند.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Slide Hunter

Slide Hunter یکی دیگر از منابع رایگان برای دانلود قالب پاورپوینت رایگان است. همانطور که در صفحه اصلی مشاهده می کنید، این وب سایت قالب ها را در طیف گسترده ای از دسته بندی ها طبقه بندی می کند.

شما می توانبد به سهوالت تم پاورپوینت مورد نظر را از قسمت دسته بندی های که شامل موضوعات مختلف از جمله: تجارت، برنامه ریزی، آموزش و …. می شود، را بیابید. علاوه بر این، مرور الگوها از طریق نوار جستجو یا کلمات کلیدی محبوب در بالای صفحه نیز مفید است. به لطف نمودارها و گرافیک های زیبا، برخی از قالب ها برای ارائه های تجاری عالی ایده آل هستند. همچنین، اینفوگرافیکهای ارائه شده در این وب سایت به شما کمک کند تا مخاطب خود را تحت تاثیر قرار دهید.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت 24Slides


این وب یاست نیز یکی دیگر از رقبای اصلی ارائه دهندگان قالب پاورپوینت است. چراکه، 24Slides طیف گسترده ای از قالب پاورپوینت رایگان را به شما ارائه می دهد. در نگاه اول، می توانید ببینید که تمپلت های پاورپوینت بر اساس دسته بندی ها مختلف ارائه شده اند. با کلیک بر روی تصویر کوچک الگو، توضیحات مفصلی در مورد آن و پیش نمایش اسلایدها وجود دارد. سپس درک بهتری از کاربردهای قالب به شما می دهد. بنابراین، می توانید انتخاب های خود را محدود کنید.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Presentation Magazine


وب سایت Presentation Magazine هم مکان خوبی برای دانلود قالب های پاورپوینت رایگان است. بیش از 50.000 قالب رایگان و خلاقانه در این وب سایت وجو دارد. همانند سایر وب سایتها، این وب سایت نیز دسته بندی خای مختلفی برای تم های پاورپوینت در نظر گفته است. همچنین شما می توانید قالب های پاورپوینت را بر اساس محبوبیت، رنگ ها یا برچسب ها نیز جستجو نمایید.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت fppt.com

اگر به دنبال وب سایتی برای دانلود رایگان قالب های پاورپوینت جذاب هستید، fppt.com برای شما مناسب است. این وب سایت بیش از 2000 قالب رایگان خیره کننده را در اختیار شما قرار می دهد.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Powered Template

Powered Template یک وب سایت ارزشمند برای دانلود رایگان قالب های پاورپوینت حرفه ای است. این وب‌سایت علاوه بر قالب پاورپوینت، قالب‌های رایگان برای MS Word، CV، گرافیک و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می‌دهد. در نگاه اول می‌توانید قالب‌ها را بر اساس انواع، دسته‌ها، ویژگی‌ها، نسبت‌ها و تعدادی از اسلایدها در سمت چپ صفحه به راحتی مرور کنید. برای فیلتر کردن جستجوی خود کافی است هر کادر کنار هر گزینه را علامت بزنید. در هر تصویر کوچک الگو، رتبه‌بندی و تعداد دانلود کاربران را نشان می‌دهد، بنابراین می‌توانید انتخاب خود را قبل از دانلود در نظر بگیرید.

دانلود رایگان قالب پاورپوینت

سایت Behance دانلود رایگان قالب پاورپوینت

Behance یکی دیگر از وب سایتهایی است که می توانید قالبهای پاورپوینت وقعاً حرفه‌ای،هنری و جذاب را پیدا کنید. از مزایای این وب سایت نیز ارائه پاورپوینت های حرفه ای رایگان دانلود کنید و در ارائه خود استفاده کنید.

می‌توانید از فیلتر جستجو برای یافتن برخی از بهترین الگوهایی که می‌توانید استفاده کنید، با استفاده از متغیرهایی مانند رتبه‌بندی کاربران، محبوب‌ترین، یا دسته‌هایی مانند اینفوگرافیک یا ارائه تجاری و موارد دیگر استفاده کنید. پیش‌نمایش طرح‌های اسلاید قالب نیز در دسترس است، بنابراین می‌توانید قبل از دانلود آن، ظاهر قالبها را ببینید.

قالب پاورپوینت رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *